Całoroczne lodowisko

Lodowisko w Krynicy Zdroju – atrakcja dla dzieci i dorosłych

Turyści odwiedzający Krynicę Zdrój mogą skorzystać z ciekawej atrakcji, jaką jest hala lodowa. Kryty obiekt jest dostępny przez cały rok i znajduje się na terenie Parku Sportowego, w którym znajduje się też siłownia i sala cardio. Przed samym lodowiskiem zlokalizowane są z kolei korty tenisowe. Lodowisko w Krynicy Zdrój wyróżnia się sporą powierzchnią 30 x 60 m.

Odwiedzający mogą skorzystać z wypożyczalni łyżew figurowych i hokejowych. W okresie od lipca do kwietnia działają także ślizgawki, które mają ogólnodostępny charakter. Na lodowisku znajdują się ponadto trybuny oferujące aż 2635 miejsc siedzących i 300 miejsc stojących.

Zimowe atrakcje w Krynicy – co jeszcze można robić zimą w mieście?

Hala lodowa jest miejscem, gdzie regularnie odbywają się mecze hokejowe oraz treningi dzieci. Osoby, które posiadają własne łyżwy, mogą skorzystać z usługi ostrzenia. Lodowisko w Krynicy Zdrój to znakomita atrakcja nie tylko w sezonie zimowym. Stanowi świetną opcję zawsze wtedy, gdy pogoda za oknem nie dopisuje, jednak mamy ochotę na aktywny wypoczynek. 

Obiekt jest oddalony od hotelu Willa Tatrzańska zaledwie o nieco ponad 1 km, dlatego można udać się do niego nawet pieszo. Lodowisko jest doskonale utrzymane i z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom jazdy na łyżwach. Hala znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta. W pobliżu znajdują się też liczne restauracje serwujące lokalne przysmaki oraz inne ciekawe punkty warte odwiedzenia. Sprawdź jakie inne oferuje Krynica Zdrój atrakcje zimowe.

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja

KOMUNIKAT

Drodzy Państwo

Z uwagi na awarię sieci telekomunikacyjnej wszelkie sprawy prosimy kierować na numer telefonu 515 825 053