Wieża Widokowa Słotwiny Arena

Punkt widokowy w Krynicy Zdroju – atrakcja dla dzieci i dorosłych

Wieża widokowa to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Krynicy Zdroju. Spektakularna drewniana konstrukcja sięga koron drzew i jest skryta w samym sercu Beskidu Sądeckiego w środku lasu. Obiekt ma aż 49,5 m wysokości, a z jego szczytu rozpościera się przepiękny widok na okolicę.

Wieża widokowa Słotwiny Arena jest zlokalizowana na samej górze stacji narciarskiej położonej na wysokości 896 m n.p.m. Atrakcja znajduje się w odległości około 5 km samochodem od hotelu Willa Tatrzańska lub w zasięgu 45-minutowego spaceru.

Ścieżka w koronach drzew – edukacja i rozrywka w jednym

Odwiedzający mogą liczyć na ekscytujące przeżycia jeszcze przed dotarciem na szczyt wieży. Prowadzi do niej bowiem specjalna drewniana ścieżka o długości 1030 m, sięgająca koron drzew. W trakcie spaceru dzieci i dorośli mogą nie tylko podziwiać niesamowite widoki, ale również zapoznać się z informacjami dotyczącymi historii regionu oraz okolicznej przyrody. To zatem świetna okazja, aby dowiedzieć się, jakie zwierzęta mieszkają w otaczających wieżę lasach, kim są Łemkowie oraz jakie są najciekawsze legendy mitologii słowiańskiej.

Na najmłodszych odwiedzających, ale również tych starszych, czeka nie lada atrakcja w postaci 60-metrowej zjeżdżalni, która jest najdłuższą stalową konstrukcją tego typu w Polsce. Do zjeżdżania wykorzystuje się specjalne filcowe maty, a czas zjazdu jest pokazywany na zegarze po dotarciu do mety. Wieżę widokową w Krynicy Zdroju można zwiedzać również w towarzystwie przewodnika. Krynica Górska obfituje w atrakcje latem – sprawdź inne możliwości.

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja