Cały budynek Willi Tatrzańskiej został odbudowany w wysokim standardzie, dlatego wszystkie nasze pokoje są nowe i wyposażone tak, aby Twój wypoczynek w górach był przyjemny.

Pokoje

Cały budynek Willi Tatrzańskiej został odbudowany w wysokim standardzie, dlatego wszystkie nasze pokoje są nowe i wyposażone tak, aby Twój wypoczynek w górach był przyjemny.

W hotelu w górach czeka na Ciebie wybór 40 pięknie zaaranżowanych pokoi oraz apartamentów

Hotelowe pokoje i apartamenty są wyposażone w klimatyzację i posiadają bezpłatny dostęp do Internetu.
W aranżacji wykorzystaliśmy ciepłe kolory, które uzupełniają elegancki wystrój.
W każdym z nich znajdziesz łóżko z wygodnym materacem, telewizor 42’ łazienkę z prysznicem, minibarek, kosmetyki hotelowe.

W którym pokoju chcesz się obudzić?

Pokój jednoosobowy SGL

Kameralne wnętrze z wygodnym łóżkiem, biurkiem do pracy oraz szafą na ubrania. Jasne ściany i subtelna dekoracja tworzą atmosferę sprzyjającą relaksowi, idealną dla jednej osoby.

Pokój SGL ma wszystkie udogodnienia niezbędne podczas pobytu w hotelu – wygodne łóżko, klimatyzację czy bezprzewodowy Internet.

Pokój dwuosobowy DBL/TWIN

Pokój w hotelu w górach, który pozwoli na odpoczynek w pięknym otoczeniu. Zapraszamy do skorzystania z oferty pokoju dwuosobowego z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami pojedynczymi w hotelu Willa Tatrzańska.

Pokój DLB/TWIN ma wszystkie udogodnienia niezbędne podczas pobytu w hotelu – wygodne łóżko, klimatyzację czy bezprzewodowy Internet.

Apartament typu SUITE

Apartament z sypialnią i salonem w hotelu w górskim otoczeniu. Zapraszamy do skorzystania z oferty apartamentu z łóżkiem małżeńskim w sypialni i rozkładaną kanapą w salonie w hotelu Willa Tatrzańska.

Apartament Suite posiada wszystkie udogodnienia niezbędne podczas pobytu w hotelu – wygodne łóżko, klimatyzację czy bezprzewodowy Internet.

Apartament typu SUITE DELUXE

Suite Deluxe to luksusowy apartament składający się z dwóch przestronnych pokoi, dwóch eleganckich łazienek oraz urokliwych balkonów z widokiem na malowniczy deptak. Wnętrza urządzone są w nowoczesnym stylu z dbałością o detale, oferując wygodne łóżko, przestronną przestrzeń do relaksu z sofą w salonie oraz biurko do pracy. Dodatkowo, eleganckie łazienki zapewniają komfort i prywatność, tworząc idealne warunki dla wymagających podróżnych.

Apartament Suite Deluxe posiada wszystkie udogodnienia niezbędne podczas pobytu w hotelu – wygodne łóżko, klimatyzację czy bezprzewodowy Internet.

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja