Restauracja Krynicki Kredens

Logo Restauracji Krynicki Kredens w Krynicy Zdrój

Godziny otwarcia restauracji: 13.00 – 21.00

Pozwól nam zabrać się w kulinarną przygodę, która umożliwi poznanie oryginalnych smaków Beskidu. Restauracja KRYNICKI KREDENS to miejsce, w którym poczujesz smak tradycji we współczesnej odsłonie. Nasz szef kuchni oferuje menu wykorzystujące sprawdzone, miejscowe produkty oraz dary okolicznych lasów i sadów, nadając im niepowtarzalny, autorski charakter. Jeśli zastanawiasz się: gdzie dobrze  zjeść w Krynicy Zdrój – wybierz Krynicki Kredens.

Oferta lunchowa obowiązuje w godzinach: 13.00-16.00 od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt 
(menu lunchowe znajduje się na naszym Facebooku).

Menu restauracji Krynicki Kredens

Krynica Zdrój to przepiękne uzdrowisko położone w Beskidzie Sądeckim. Spędzając czas pośród urokliwej natury i odwiedzając liczne atrakcje turystyczne okolicy, warto odwiedzić restauracje serwujące dania regionalne. Klimatyczny Hotel Willa Tatrzańska usytuowany jest w samym sercu Krynicy Zdrój. Funkcjonuje tu restauracja Krynicki Kredens, w której menu dominuje kuchnia polska.

Wspaniała atmosfera restauracji KRYNICKI KREDENS

Restauracja KRYNICKI KREDENS to miejsce o niezwykle gustownym wystroju, gdzie klimat lat dwudziestych łączy się z nowoczesnym wystrojem, tworząc niezwykle stylowe wykończenie. Pięknie dobrana kolorystyka ścian nadaje restauracji ciepły i przyjazny charakter. Ciekawe desenie i faktury mebli oraz dodatków podkreślają niebanalną aranżację wnętrza. Duże znaczenie ma dobór odpowiedniego oświetlenia. Piękne wiszące żyrandole wspaniale rozświetlają pomieszczenie. Ścienne modele lamp wprowadzają elementy nowoczesności i wspaniale aranżują przestrzeń, nadając jej niezwykle nastrojowy wygląd.

Wnętrze Restauracji KRYNICKI KREDENS przypadnie do gustu posiadaczom dobrego smaku i stylowych rozwiązań w aranżacji pomieszczeń. To idealne miejsce na spotkania w większym gronie w górskim otoczeniu.

Zalety hotelowej restauracji KRYNICKI KREDENS

Restauracja działająca w hotelu, tak jak zresztą cały budynek, doskonale nastraja i zachęca do skosztowania specjałów z bogatego menu. To wspaniała, aromatyczna wyprawa po najlepszych smakach kuchni polskiej, europejskiej i regionalnej. Wykorzystuje produkty najwyższej jakości, hojnie czerpiąc z lokalnej oferty produktów, dzięki czemu potrawy mają fascynujący i niepowtarzalny smak.

W restauracji organizowane są przyjęcia z okazji Chrzcin, Pierwszej Komunii lub inne imprezy okolicznościowe. Wówczas menu komponuje się według indywidualnych preferencji gości i tworzy je nasz kreatywny i wysoce wykwalifikowany Szef Kuchni.

Podczas pobytu w Hotelu Willa Tatrzańska **** otrzymamy obfite i smaczne śniadania, wliczone w cenę pokoju.

Menu sezonowe to mocny punkt restauracji hotelowej. Pojawiające się wiosną smakowite, soczyste i pełne aromatu oraz koloru warzywa znajdziemy we wkładce wiosennej. W okresie letnim królują dania z grilla. Wygodna forma smacznego lunchu cieszy się dużym zainteresowaniem gości restauracji.

Boże Narodzenie w Krynicy Zdrój

Jeśli okres Świąt Bożego Narodzenia chcemy spędzić w górskiej scenerii, zakwaterowanie w Hotelu Willa Tatrzańska **** będzie doskonałym pomysłem. Świąteczna uczta przygotowana dla gości przez restaurację KRYNICKI KREDENS będą niezapomnianym czasem spędzonym w fantastycznej atmosferze.

Dodatkową atrakcją miejsca jest muzyka na żywo, nadająca niesamowity nastrój.

Restauracja dysponuje bogatą kartą win pochodzących z całego świata. Przemiła i wykwalifikowana obsługa służy pomocą przy wyborze odpowiedniego ich rodzaju.

Restauracja KRYNICKI KREDENS to wyjątkowe i bardzo gościnne miejsce zapewniające bogate menu i uroczy nastrój.

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja