Narciarnia

Narciarnia tak jak inne pomieszczenia w Hotelu Willa Tatrzańska**** zapewnia bardzo wysoki komfort jej użytkownikom. Najnowocześniejsze wyposażenie w dziedzinie serwisu narciarskiego, pozwala na wysuszenie nie tylko nart i desek ale również butów. Suszarka używa zjonizowanego powietrza co sprawia, że w narciarni nie ma nieprzyjemnych zapachów, a buty podczas suszenia są poddawane zabiegowi bakteriobójczemu.

Do narciarni prowadzi niezależne wejście wprost z podziemnego parkingu. Dzięki temu narciarzom łatwo jest pozostawić sprzęt, a inni mieszkańcy nie usłyszą denerwującego hałasu.

Przechowywanie i suszenie sprzętu w narciarni jest bezpłatne.

Okoliczne
stoki narciarskie

Zapraszamy na zlokalizowane w okolicy stoki narciarskie.

Zapewniamy transport na stok.

Jaworzyna Krynicka
6,4 km
Słotwiny Arena
3,2 km
Tylicz Ski
7,5 km
Master Ski
7,1 km
Wyciąg Henryk
0,9 km
Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja