Pakiety lecznicze

Pakiety lecznicze Krynica Zdrój

Krynica Zdrój to znana miejscowość na mapie polskich uzdrowisk. Położona jest w sercu Beskidu Sądeckiego, urokliwego pasma gór, które swą urodą zachwyca kolejne pokolenia. Słynie z naturalnych leczniczych wód bogatych w witaminy i minerały, których źródła kryją się w głębinach pod skałami Krynicy. W centrum Krynicy Zdroju znajduje się urokliwy czterogwiazdkowy Hotel Willa Tatrzańska, który przez cały rok umożliwia relaks połączony z aktywnym wypoczynkiem. Do dyspozycji gości jest 41 komfortowo przygotowanych pokoi, bezpłatny parking oraz strefa SPA. W restauracji Krynicki Kredens serwowane jest pyszne jedzenie, które zasmakuje nawet najbardziej wymagającym gościom.

Oferta hotelu dla seniorów

Jesteś seniorem i marzysz o aktywnym wypoczynku oraz odprężających i wzmacniających zabiegach SPA w górskim otoczeniu? Willa Tatrzańska przygotowała pakiety specjalnie dla Ciebie. Niepowtarzalne położenie sprzyja odnowie ducha i ciała. Pakiet dla seniora to także doskonały pomysł na prezent. W hotelu każdy ma dostęp zarówno do tradycyjnego SPA, jak i do strefy Medical SPA.

Medical SPA Krynica Zdrój

Jeśli chcesz zadbać nie tylko o urodę, ale również o swoje zdrowie, Hotel Willa Tatrzańska**** jest miejscem idealnym dla Ciebie. To tutaj pod nadzorem wykwalifikowanego personelu masz możliwość skorzystania ze specjalistycznego sprzętu medycznego. Przeprowadzamy różnorodne zabiegi z zakresu fizjoterapii, między innymi laseroterapię, hydroterapię oraz masaże lecznicze. Wszystko zostało idealnie dopasowane do potrzeb seniora.

Pakiet SPA dla seniorów

Podobno życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Warto wtedy szczególnie zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Z myślą o seniorach Willa Tatrzańska w Krynicy Zdrój wraz ze specjalistami przygotowała 2 pakiety skierowane specjalnie dla Was: „Weekend w Medical SPA” w Krynicy i „Zdrowy Senior”.

Weekend Medical SPA

Weekend w Medical SPA w Krynicy, w otoczeniu górskiej przyrody, z przyjemnymi zabiegami i masażami doda sił witalnych i spowoduje, że będziesz mieć większy apetyt na życie. To idealny przepis na odpoczynek. Pakiet zawiera:
 • pobyt w komfortowym i klimatyzowanym pokoju,
 • pyszne śniadania,
 • jedną obiadokolację,
 • kolację przy świecach z kieliszkiem wina,
 • seans w tężni solankowej, w towarzystwie wzmacniającej herbaty ziołowej,
 • relaksujący masaż aromaterapeutyczny,
 • dostęp do strefy SAUN (sucha, parowa i INFRARED).

Zdrowy Senior

Pakiet leczniczy dla seniora „Zdrowy Senior” dedykowany jest dla osób 55+. Obejmuje pobyt 6-dniowy, podczas którego naładujesz akumulatory i wyjedziesz w pełni zrelaksowany. Pakiet zawiera:
 • 5 noclegów w komfortowych pokojach,
 • codziennie pyszne śniadania,
 • urozmaicone obiadokolacje,
 • codzienny pomiar saturacji i ciśnienia,
 • trzy masaże membranowe, które relaksują i odprężają ciało,
 • codzienny poranny spacer, w towarzystwie instruktora Nordic Walking,
 • karnet na kurację pitnymi wodami mineralnymi,
 • nieograniczony dostęp do strefy SAUN (sucha, parowa i INFRARED).
Wierzymy, że nasze propozycje umożliwią spędzenie radosnych chwil w otoczeniu przepięknej przyrody. Zaprezentowane pakiety pozwolą Wam odprężyć się i zregenerować siły. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z usług oferowanych w naszym SPA. Oferta obowiązuje przez cały rok z wyłączeniem okresów świątecznych, ferii zimowych i długich weekendów.
Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja

KOMUNIKAT

Drodzy Państwo

Z uwagi na awarię sieci telekomunikacyjnej wszelkie sprawy prosimy kierować na numer telefonu 515 825 053