Biznes

Sala konferencyjna to miejsce, w którym powstają pomysły i odbywa się komunikacja. W przestrzeni Restauracji Krynicki Kredens zaaranżowane zostało miejsce na kameralne spotkania biznesowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy doskonale wyposażoną salę konferencyjną o powierzchni 30 m2. Sala w układzie teatralnym pomieści 30 osób. Idealnie nadaje się więc do organizacji szkoleń czy zebrań w mniejszym gronie. Ekskluzywna przestrzeń konferencyjna zapewni najpiękniejszy widok na centrum Krynicy-Zdrój. Istnieje możliwość przygotowania przerwy kawowej dla uczestników konferencji lub spotkania.

Wyposażenie sali konferencyjnej:

Podczas konferencji istnieje możliwość przygotowania przerwy kawowej (jednorazowej lub ciągłej). W hotelowej restauracji Krynicki Kredens serwujemy także obiad bufetowy.

Willa Tatrzańska - sala konferencyjna na wynajem

Sala konferencyjna – Krynica Zdrój – profesjonalne rozwiązania dla biznesu

Na sukces spotkań biznesowych wpływa wiele czynników, jednak jednym z kluczowych jest odpowiednio przygotowana i wyposażona sala. Konferencja w górach jest świetnym pomysłem, ze względu na atrakcyjne otoczenie i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestrzeń o powierzchni 30 m2, która doskonale sprawdzi się przy organizacji nie tylko konferencji, ale również szkoleń, warsztatów i spotkań biznesowych. Sala pomieści do 30 osób i wyróżnia się kameralnym charakterem.

Willa Tatrzańska to najlepszy hotel do organizacji konferencji. Krynica Zdrój jest malowniczym uzdrowiskiem, oferującym możliwość wypoczynku na łonie natury i wiele innych atrakcji. Przestrzeń przeznaczona na szkolenia i warsztaty zapewnia piękny widok na samo centrum miasta. W trakcie spotkania oferujemy możliwość przygotowania przerwy kawowej dla uczestników oraz obiadu bufetowego lub serwowanego w hotelowej restauracji Krynicki Kredens. Przerwa kawowa może mieć charakter jednorazowy lub ciągły, w zależności od preferencji.

Hotel na konferencję (Krynica Zdrój) – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Osoby, które są zainteresowane organizacją spotkania w Willi Tatrzańskiej, mogą liczyć na doskonale wyposażoną salę z dostępem do światła dziennego. Do dyspozycji użytkowników jest nie tylko wysokiej jakości projektor, ekran, ale również flipchart. Na terenie obiektu dostępne jest wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz wyposażone w nagłośnienie sufitowe. Nad sprawnym przebiegiem spotkania czuwa także nasza wyszkolona obsługa techniczna. Profesjonalnie zorganizowana konferencja w górach z pewnością zostanie zapamiętana przez zaproszonych gości. 

Znakomita lokalizacja to kolejna zaleta, którą wyróżnia się nasza sala konferencyjna. Krynica Zdrój jest popularną destynacją dla osób odwiedzających Beskid Sądecki. Z tego względu zapewniamy możliwość rezerwacji komfortowych noclegów dla uczestników spotkania, którzy jednocześnie będą mogli zwiedzić miasto i jego okolice. Oprócz tego proponujemy dostęp do hotelowej strefy SPA i saunarium, co pozwoli zrelaksować się po zakończeniu warsztatów lub szkolenia. Zapraszamy do kontaktu.

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

+48 18 521 82 22

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja