SPA

Krynica Zdrój SPA Hotel Willa Tatrzańska

Willa Tatrzańska w Krynicy Zdrój to miejsce, gdzie piękno i zdrowie, harmonia i  energia spotykają się, by dać Ci naturalną równowagę duszy i ciała. To fantastyczny czterogwiazdkowy hotel w górskim otoczeniu. Gwarantuje wspaniale urządzone, komfortowe pokoje, pyszne jedzenie w restauracji, gdzie skosztujesz tradycyjne posiłki w nowatorskich odsłonach. Odpoczynek od codzienności oraz idealne odprężenie zapewnia doskonale funkcjonująca strefa SPA i Medical SPA.

Krynica Górska SPA

Hotel SPA Willa Tatrzańska**** zapewnia bliskość natury i wypoczynek. To wspaniały obiekt na mapie górskiego uzdrowiska. Posiada doskonale działającą strefę SPA wellness. Przygotowaliśmy szeroki wybór pakietów SPA łączących odpoczynek z relaksem. Wyróżniamy się różnorodnością zabiegów, a także możliwością dobrania odpowiedniej dla siebie długości pobytu. Nieważne, czy chcesz spędzić czas samotnie, czy we dwoje lub z przyjaciółmi. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich i zapewniamy, że czas spędzony z nami będzie niezapomniany.

Krynica górska SPA oferuje pakiety, które dostępne są przez cały rok, jak również cykliczne, uzależnione od okazji lub pory roku. U nas znajdziesz między innymi:

W naszym SPA proponujemy profesjonalne masaże i zabiegi pielęgnacyjne: relaksujące i odprężające, kąpiele w wyciągach z ziół. Dla koneserów oferujemy kąpiele w piwie, winie i miodzie, połączone z degustacją tych trunków. Do zabiegów na twarz wykorzystujemy naturalne kosmetyki, takie jak borowina i glinka. Dokładny spis zabiegów znajdziesz na naszej stronie, w zakładce: Menu SPA.

Medical SPA

Oprócz dbania o urodę Willa Tatrzańska**** oferuje również możliwość zadbania o zdrowie. W Medical SPA skorzystasz ze specjalistycznego sprzętu medycznego, oczywiście pod nadzorem wykwalifikowanego personelu. Przeprowadzamy różnorodne zabiegi z zakresu fizjoterapii, między innymi elektroterapii, laseroterapii, hydroterapii czy masaży leczniczych. Masaże lecznicze są formą manualnego zabiegu. Celem zabiegu jest wywołanie odczynu miejscowego i ogólnego, co skutkuje zwiększeniem dopływu krwi do masowanego rejonu ciała. Rozgrzewa tkanki, łagodzi napięcia psychiczne i daje uczucie ulgi i odprężenia. W ramach Medical SPA oferujemy pakiety lecznicze: Weekend Medical SPA oraz  przygotowany z myślą o osobach starszych 55+ Zdrowy Senior.

Strefa SAUN

Każdy gość Hotelu Willa Tatrzańska**** w Krynicy ma dostęp do strefy SAUN, który wliczony jest w cenę pobytu. Zapraszamy do skorzystania z:

  • sauny suchej, zwanej również fińską – charakteryzuje się gorącym i suchym powietrzem,
  • sauny INFRARED – na podczerwień, jest to sauna niskotemperaturowa, o niskiej wilgotności powietrza,
  • sauny parowej, zwanej rzymską – z gorącą parą wodną.

Jeśli chcesz nabyć odporność na długie zimowe miesiące, koniecznie odwiedź naszą tężnię solankową. Inhalacje zapobiegają katarom, infekcjom gardła i krtani, chronią przed zapaleniem oskrzeli. Wdychanie solnego aerozolu pomaga regulować pracę układu oddechowego, przynosi ulgę osobom, które borykają się z astmą i alergią oddechową.

Oferta Hotelu Willa Tatrzańska**** w Krynicy Górskiej sprawi, że spędzony czas będzie niezapomnianym przeżyciem. Zapomnisz o troskach dnia codziennego, zrelaksujesz się i zregenerujesz siły.

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja

KOMUNIKAT

Drodzy Państwo

Z uwagi na awarię sieci telekomunikacyjnej wszelkie sprawy prosimy kierować na numer telefonu 515 825 053