Pokój Classic Dwuosobowy DBL

Nowocześnie wyposażony pokój dla jednej lub dwóch osób
o wielkości 18 – 28 m² z łożem małżeńskim. Może być w wersji z balkonem lub bez.

Szczegóły pokoju:

Pokój dwuosobowy DBL to znakomita propozycja dla osób, które chcą cieszyć się urokami Beskidu Sądeckiego w doskonałych warunkach. Na gości czekają przestronne pomieszczenia od 18 do 28 m², wyposażone w łoże małżeńskie, klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, a także wiele innych udogodnień, dzięki którym pobyt w naszym obiekcie będzie czystą przyjemnością. Odwiedzający mogą liczyć również na piękny widok z okien wychodzących na deptak lub hotelowy ogród.

Wyposażenie pokoju: bezprzewodowy internet Wi-Fi, mini bar, zestaw do zaparzania kawy, herbaty, płaski TV, klimatyzacja, sejf, biurko i krzesło, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków w łazience, ręczniki, wykładzina podłogowa.

Ważne informacje

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15, a kończy o 11. 
Śniadanie serwowane jest w godzinach 7.30-10.00 w hotelowej restauracji. 
Opłata klimatyczna nie jest ujęta w cenie oferty, należy ją uiścić gotówką na miejscu w Hotelu.
W cenie noclegu jest nielimitowany wstęp do STREFY SAUN: sauna sucha, parowa, infrared i tężnia solankowa.

Wysokość opłaty za dzieci uzależniona jest od wybranej oferty pobytowej.  

Dzieci w wieku 13 lat lub więcej będą uważane za osoby dorosłe (normalna cena).
Koszt łóżeczka dziecięcego dla dziecka do lat 4 (na życzenie) – 50zł/noc

Zwierzęta mogą przebywać na terenie Hotelu
za dodatkową opłatą – 60zł/noc.
Obowiązuje całkowity zakaz wstępu zwierząt do hotelowej Restauracji Krynicki Kredens.

Hotel oferuje dwa parkingi. Parking podziemny monitorowany, pod Hotelem, posiada ograniczoną ilość miejsc i wymagana jest rezerwacja. Koszt tego parkingu to 45 zł za dobę. Drugi parking, zewnętrzny, zlokalizowany ok. 400 m od Hotelu to koszt 10 zł za dobę.

Wyposażenie pokoju

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja