Pokój Apartament Suite

Szczegóły pokoju:

Apartament SUITE w hotelu Willa Tatrzańska został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających gościach. Elegancki i przestronny pokój o powierzchni 40 m2 to idealny wybór dla osób, które chcą w 100% wykorzystać czas spędzony w naszym obiekcie. 

Apartament składa się z sypialni wyposażonej w łoże małżeńskie oraz salonu i łazienki z wanną. Zapewniamy nie tylko gustowny wystrój i bogate wyposażenie, ale również piękny widok z okien prosto na hotelowy ogród. Nasi goście mogą także liczyć na bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wyposażenie pokoju: bezprzewodowy internet Wi-Fi, mini bar, zestaw do zaparzania kawy, herbaty, płaski TV, klimatyzacja, sejf, biurko i krzesło, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków w łazience, ręczniki, wykładzina podłogowa.

Ważne informacje

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00, a kończy o 11.00. 
Śniadanie serwowane jest w godzinach 7.30-10.00 w hotelowej restauracji. 
Opłata klimatyczna nie jest ujęta w cenie oferty, należy ją uiścić gotówką na miejscu w Hotelu.
W cenie noclegu jest nielimitowany wstęp do STREFY SAUN: sauna sucha, parowa, infrared i tężnia solankowa.

Wysokość opłaty za dzieci uzależniona jest od wybranej oferty pobytowej.  

Dzieci w wieku 13 lat lub więcej będą uważane za osoby dorosłe (normalna cena).
Koszt łóżeczka dziecięcego dla dziecka do lat 4 (na życzenie) – 50zł/noc

Zwierzęta mogą przebywać na terenie Hotelu
za dodatkową opłatą – 60 zł / noc.
Obowiązuje całkowity zakaz wstępu zwierząt do hotelowej Restauracji Krynicki Kredens.

Hotel oferuje dwa parkingi. Parking podziemny monitorowany, pod Hotelem, posiada ograniczoną ilość miejsc i wymagana jest rezerwacja. Koszt tego parkingu to 45 zł za dobę. Drugi parking, zewnętrzny, zlokalizowany ok. 400 m od Hotelu to koszt 10 zł za dobę.

Wyposażenie pokoju

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja

KOMUNIKAT

Drodzy Państwo

Z uwagi na awarię sieci telekomunikacyjnej wszelkie sprawy prosimy kierować na numer telefonu 515 825 053