Zabiegi kuracyjne

Balneoterapia i wodolecznictwo w SPA w Krynicy Zdrój

Masaż HYDRO-JET: zabieg łączący hydroterapię oraz termoterapię. Indywidualnie dobrany strumień ciepłej wody poprzez cienką matę masuje ciało. Masaż działa regenerująco, rozluźniająco i odprężająco.

Kąpiel perełkowa: rodzaj zabiegu, który wykorzystuje masaż powietrzny. Posiada działanie relaksacyjne i silnie odprężające. Wskazaniem do jego wykonania jest rehabilitacja schorzeń i dolegliwości bólowych narządu ruchu takich jak choroby zwyrodnieniowe

Hydromasaż: to połączenie zalet tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami kąpieli. Woda wypompowywana z dysz pod wysokim ciśnieniem uderza w mięśnie, powodując ich rozluźnienie, a to działa odprężająco na cały organizm

Zabiegi i masaże SPA w Willa Tatrzańska w Krynicy w Krynicy Zdrój

Masaże lecznicze są formą zabiegu manualnego, który wykorzystuje techniki masażu klasycznego i terapii manualnej. Celem  zabiegu jest wywołanie odczynu miejscowego (pod rękoma masażysty) i ogólnego (reakcja całego organizmu) co skutkuje zwiększeniem dopływu krwi do masowanego rejonu ciała, rozgrzaniem masowanych tkanek, łagodzeniem napięcia psychicznego, uzyskaniem uczucia ulgi i odprężenia. Są one niezwykle skuteczne w przypadku łagodzenia bólu kręgosłupa, stawów, mięśni oraz migrenowych bólów głowy. Największe efekty uzyskuje się po całej serii masaży leczniczych liczącej ok. 10 zabiegów.

Zabiegi fizykoterapii w Willa Tatrzańska w Krynicy Górskiej

Elektroterapia: zajmuje się leczeniem objawowym schorzeń m.in. układu ruchu i neurologicznych za pomocą różnego rodzaju prądów leczniczych.

Laseroterapia: metoda polegająca na naświetlaniu ciała promieniami lasera. Jest zalecana w celu łagodzenia bólu, obrzęku i sztywność tkanek, a także wspomagania leczenia kontuzji i uszkodzeń skóry.

Magnetoterapia: wykorzystuje zmienne pola magnetyczne niskiej częstotliwości. Leczy różnego rodzaju choroby stawów, kości, osteoporozę, choroby skóry, nadciśnienie tętnicze, a także choroby kobiece. Dzięki oddziaływaniu na komórki polem magnetycznym przyspieszony zostaje proces gojenia tkanek. Magnetoterapia zmniejsza również ból i ma działanie przeciwzapalne.

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja

KOMUNIKAT

Drodzy Państwo

Z uwagi na awarię sieci telekomunikacyjnej wszelkie sprawy prosimy kierować na numer telefonu 515 825 053