Pijalnia wód w Krynicy Zdrój

Pijalnia główna – co oferuje słynne uzdrowisko?

Krynica Zdrój to jedno z najbardziej popularnych uzdrowisk w naszym kraju z wieloletnią tradycją. Jest też uznawane za najpiękniejsze uzdrowisko w polskich górach. Odwiedzający mogą czerpać korzyści zdrowotne wynikające z panującego w okolicy wyjątkowego mikroklimatu oraz obecności źródeł wód mineralnych. To właśnie wody lecznicze stanowią największe bogactwo miasta. 

Powstają one w głębi ziemi, a w samej Krynicy Zdrój znajdują się aż 23 ujęcia. Wody wyróżniają się niesamowitymi właściwościami, pomagając m.in. przy chorobach układu pokarmowego, nerwicy, wysokim poziomie cholesterolu, niedokrwistości, alergiach i wielu innych dolegliwościach. Wodolecznictwo ma bardzo długą tradycję, a turyści każdego roku chętnie odwiedzają miasto, aby czerpać z jego walorów.

Nie tylko wody lecznicze – jakie atrakcje oferuje jeszcze krynicka pijalnia?

Odwiedzając pijalnię można rozkoszować się wybitnym smakiem nie tylko wód leczniczych i naturalnej wody mineralnej Kryniczanka, lecz również innymi atrakcjami. Obiekt dysponuje ogromną przestrzenią, w której odbywają się koncerty, konferencje oraz bankiety. Goście mogą także cieszyć się kontaktem z egzotyczną naturą, bowiem w środku znajdują się niezwykłe rośliny, takie jak palmy czy bananowce. Pijalnia Wód Krynica Zdrój mieści się zaledwie 3 minuty spacerem od hotelu Willa Tatrzańska, w samym centrum miasta, tuż przy deptaku. Odwiedzający mogą zatem liczyć na łatwy dostęp do innych atrakcji, w tym na bliskie sąsiedztwo Góry Parkowej. Sprawdź inne atrakcje w Krynicy Zdrój.

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja

KOMUNIKAT

Drodzy Państwo

Z uwagi na awarię sieci telekomunikacyjnej wszelkie sprawy prosimy kierować na numer telefonu 515 825 053