Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką

Kolej gondolowa w Krynicy Zdroju – niesamowite widoki i wyjątkowe przeżycia

Jedną z najciekawszych atrakcji Krynicy Zdrój jest kolej gondolowa, która jest nie tylko najdłuższą, ale jednocześnie najnowocześniejszą konstrukcją tego typu w naszym kraju. Ma ona długość aż 2211 m i zaczyna się w Dolinie Czarnego Potoku, prowadząc na szczyt Jaworzyny Krynickiej o wysokości 1114 m n.p.m. Dolna stacja znajduje się w odległości nieco ponad 6 km od hotelu Willa Tatrzańska.

Osoby, które chcą dotrzeć do niej pieszo, mają do pokonania 3-kilometrową trasę z przewyższeniami. Wagoniki poruszają się z prędkością 5 m/s, dzięki czemu można rozkoszować się niesamowitymi widokami w komfortowych warunkach. Jaworzyna Krynicka znajduje się w centrum zachwycającej beskidzkiej przyrody w otoczeniu pięknych krajobrazów. Przejażdżka z pewnością będzie należeć do niezapomnianych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Kolej gondolowa w okresie zimowym

Wyciąg pozwala dotrzeć na szczyt góry zaledwie w 7 minut. Jest to zatem świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników zimowych aktywności. Wagoniki są wyposażone w specjalne kosze, w których można wygodnie i bezpiecznie przewozić narty oraz snowboard. Krynica Zdrój to nowoczesny ośrodek sportów zimowych. Z Jaworzyny Krynickiej prowadzi siedem tras narciarskich o różnej długości, na których panują doskonałe warunki do uprawiania aktywności. W okresie letnim, po dotarciu na szczyt, można spacerować po zboczach góry, gdzie została przygotowana ciekawa „Ścieżka przyrodniczo-edukacyjna” dotycząca okolicznej fauny i flory. Sprawdźcie inne atrakcje zimowe w Krynicy Zdrój.

Bon turystyczny do zrealizowania w hotelu

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj rabat na pobyt w naszej Willi

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres marketing@willa-tatrzanska.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Zadzwoń do nas

Willa Tatrzańska

Bulwary Dietla 11
33-380 Krynica Zdrój

Nasza lokalizacja

KOMUNIKAT

Drodzy Państwo

Z uwagi na awarię sieci telekomunikacyjnej wszelkie sprawy prosimy kierować na numer telefonu 515 825 053